ارائه کلیه خدمات دانشگاه از یکشنبه تا پنجشنبه (به غیر از شنبه ها)

 

دانشجویان و استادان گرامی

به اطلاع می رساند مطابق برنامه ریزی بعمل آمده،  در هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی کلیه امور اداری و آموزشی دانشگاه از روزهای یکشنبه تا پنج شنبه هر هفته طی ساعات اداری ۷:۳۰ تا ۱۶:۱۰ انجام خواهد شد. لذا خواهشمند است جهت رعایت حقوق خود و همکاران محترم دانشگاه، برنامه زمان بندی فوق را رعایت فرمایید.

همت تشکل‌های دانشجویی برای کمک‌ به آوارگان زلزله

 

تشکل‌های دانشجویی در سراسر کشور هماهنگ با سایر مردم کشور به کمک زلزله‌زدگان شتافته‌اند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، درپی وقوع زلزله شدید کرمانشاه و کشته شدن بیش از ۴۰۰ نفر، بیش از ۷ هزار نفر زخمی و تعداد زیادی از مردم آواره و بی‌پناه و بی‌منزل شدند. براساس گزارش‌ها از نقاط بحرانی زلزله‌زده غذا و وسایل گرمایشی مهمترین نیاز آنها اعلام شده است.

در همین راستا تشکل‌های دانشجویی نیز به میدان آمده و اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی کرده‌اند. برخی از این تشکل‌ها با صدور اطلاعیه‌ای‌هایی اقلام مورد نیاز مردم را اعلام کرده‌اند.

کانون جهادی منتظران مصلح بسیج دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز در اقدامی تصمیم گرفته است نیرو های کادر درمانی داوطلب را به منطقه زلزله‌زده اعزام کند. براین اساس داوطلبان رشته‌های تخصص ارتوپدی، تخصص طب اورژانس، پزشک عمومی و پرستاری برای ثبت‌نام مراجعه کنند تا در صورت نیاز به منطقه اعزام شوند.

در اطلاعیه‌های دیگری بسیج دانشجویی دانشگاه تهران و دانشگاه‌ خواجه نصیر طوسی برای امدادرسانی بهتر به مردم زلزله‌زده کرمانشاه اقلام مورد نیاز را آب آشامیدنی، غذا، شیرخشک، شیشه شیر، پوشک بچه، پتوی مسافرتی، چادر، انواع مسکن و لوازم بهداشتی ذکر کرده است.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد وسایل مورد نیاز را آب معدنی، پتو سالم و تمیز، وسایل گرمایشی، لباس گرم، داروهای ضروری، مواد غذایی و خشکبار، لوازم بهداشتی اعلام کردند.محل جمع‌اوری اقلام کانکس انجمن اسلامی دانشگاه شاهد ذکر شده است.

همچنین انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه مازندران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که آماده است کمک‌های مردمی را به زلزله‌زدگان غرب کشور ارسال کند.

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل هم تصمیم گرفت که نیروی جهادی درمانی برای خدمت به زلزله‌زدگان بفرستد و در اطلاعیه‌ای از علاقه‌مندان خواسته که به دفتر این تشکل مراجعه و ثبت‌نام کنند.

بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان نیز در اطلاعیه‌ای از مردم خواسته که به کمک مردم زلزله‌زده بروند.

در این میان دانشجویان بسیجی دانشگاه رازی از لحظات ابتدایی صبح دیروز به یاری مردم زلزله‌زده شتافتند. همچنین دانشجویان و پرسنل آشپزخانه دانشگاه رازی بیش از ۱۰۰۰ پرس غذا را به منطقه زلزله‌زده سرپل ذهاب ارسال کردند.

آغاز ثبت نام آزمون EPT

آغاز ثبت نام آزمون EPT مهر ماه دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد .
این ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۲ مهر ماه ادامه خواهد داشت .
آزمون EPT در روز جمعه ۲۱ مهر ماه۹۶ به طور همزمان در شهرهای تهران ، شیراز ، تبریز ، مشهد ، اصفهان ، اهواز ، کرمان، ساری برگزار خواهد شد و زمان دریافت کارت ورود به جلسه از روز چهارشنبه ۱۹ مهر ماه می باشد
داوطلبان می توانند در صورت تمایل با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی ENGLISH.IAU.AC.IR نسبت به ثبت نام اقدام و همچنین از منابع و بودجه بندی سوالات این آزمون آگاهی یابند .
شایان ذکر است پس از برگزاری آزمون، کلید و سوالات از طریق سامانه یاد شده در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت .

روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی